Biudžetinė įstaiga
Vingio g. 7a, LT- 63219 Alytus
Tel. (8 315) 76 600
El.p. info@alytauspasaka.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052755

RENGINIAI

EKOLOGINĖ AKCIJA „ALYTŲ PUOŠIME NE ŠIUKŠLĖMIS – O GĖLĖMIS"

Lopšelis-darželis ,,Pasaka“ kovo 20 d. prisijungė prie Alytaus miesto lopšelių-darželių ir mokyklų-darželių ekologinės akcijos ,,Alytų puošiame ne šiukšlėmis – o gėlėmis‘.,,Bitučių“ ir ,,Kačiukų“ priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtojos kartu su ugdytiniais savo pagamintomis gėlėmis papuošė įstaigos teritorijoje ,,žydėjimo kampelį“ – ,,Žemę mylime visi“. Joms talkino visų grupių auklėtojos su savo vaikučiais. Taip pat grupėse auklėtojos su vaikais kalbėjosi apie žemę, jos išsaugojimą, piešė, aplikavo, klausėsi sekamų pasakų.

„DRUGELIŲ" GRUPĖS UŽGAVĖNIŲ BLYNAI

Kokios  Užgavėnės be blynų? O skaniausi jie, kai išsikepame patys. Tad maišėm, plakėm, kepėm ir ragavom. Didžiausi smaližiai sakė, kad blynų šventės norėtų bent kartą per mėnesį.

ŽIEMOS PRAMOGA „PIEŠIU ANT SNIEGO"

Auklėtojos Daiva Plonienė ir Nilojė Buzienė visus darželio vaikučius ir auklėtojas pakvietė pasidžiaugti sniegu ir papuošti aplinką. Vaikai labai džiaugėsi šia pramoga ir stengėsi kuo gražiau papuošti savo aikštelę.

TARPTAUTINĖS TOLERANCIJOS DIENOS MINĖJIMAS

Priešmokyklinio ugdymo „Kačiukų"  ir  „ Bitučių" grupių  vaikai ir pedagogai lapkričio 16 d. paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Vaikai gamino raktus.

AKCIJA „APIBĖK DARŽELĮ"

Lopšelis-darželis „Pasaka" rugsėjo 16 – 20 dienomis prisijungė prie Europos sporto savaitės ir organizavo  akciją „Apibėk darželį". Akciją organizavo auklėtojos Virginija Mickevičienė ir Zita Masionienė. Jos sukvietė į akciją visų grupių vaikus ir darželio darbuotojus.

„PAGALVIŲ MŪŠIS"

Meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė pasiūlė pedagogėms ir vaikams, minint Tarptautinę pagalvių mūšio dieną, suorganizuoti pagalvių mūšį. Renginio metu vyravo geros vaikų   emocijos, džiugi nuotaika.  

VEIKSMO SAVAITĖ  BE PATYČIŲ

 Priešmokyklinio ugdymo „Kiškučių" grupė  prisijungė prie pilietinės akcijos, veiksmo savaitės Be patyčių. Vaikai kūrė eilėraštukus, linkėjimus apie draugystę, su tėvais darė gėles ir rašė linkėjimus.

OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS LOPŠELYJE-DARŽELYJE „PASAKA"

Gegužės 24 d. darželyje vyko olimpinės žaidynės. Renginį organizavo „Kačiukų" grupės auklėtojos Rasa Staniulienė ir Asta Daujotienė. Jos sukvietė visus vaikus pasportuoti ir tarpusavyje pasivaržyti. 

AKCIJA „PARAŠYK LIETUVOS VARDĄ KITAIP"

DSC01297  DSC01651Drugelių" ir „Boružėlių" grupių pedagogės ir vaikai dalyvavo akcijoje „Parašyk Lietuvos vardą kitaip". Lietuvos vardą vaikai rašė ant sniego, dėliojo iš popierinių gėlių.

PILIETINĖ AKCIJA

„Drugelių" grupės vaikai ir pedagogė Daiva Plonienė organizavo pilietinę akciją „Pasveikink su Vasario 16-ąja". Vaikai apsilankė įvairiose įstaigose: Greitosios pagalbos stotyje, radio stotyje FM9, gaisrinėje, poliklinikoje, Alytaus miesto savivaldybėje, televizijoje, SODROJE ir pasveikino darbuotojus su Lietuvos nepriklausomybės diena.