Biudžetinė įstaiga
Vingio g. 7a, LT- 63219 Alytus
Tel. (8 315) 76 600
El.p. info@alytauspasaka.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052755

Parodos, edukaciniai renginiai

EDUKACINIAI RENGINIAI

Robotukas

Lopšelio-darželio vaikai dalyvavo edukacinėje programoje "Robotukas". Programą organizavo Mažoji bendrija "Mažųjų ugdymas".

Išvyka į Punią

DSC08816  IMG_1400 "Drugelių" ir "Boružėlių" grupių pedagogės ir vaikai, skelbdami akciją "Baltajam badui – ne", išvyko į  Punios girininkiją padėti miško gyventojams . Nuvežė įvairių vaišių paukšteliams ir žvėreliams. Vaikai puikiai praleido laiką: aplankė girininkijos muziejų, pasivaikščiojo Pasakų taku, stebėjo žvėrelių pėdas, grožėjosi žiemišku mišku.

PARODOS

Mandalos iš rudens gėrybių, gamtinės medžiagos

Visi darželio vaikai ir pedagogai, džiaugdamiesi gražiu rudenėliu, rinko įvairią gamtinę medžiagą ir kūrė mandalas. 

Štai kokias gražias mandalas pavyko padaryti. 

"Kas žmogiuko širdyje"

"Kiškučių", "Nykštukų" ir "Pelėdžiukų"  grupių vaikai ir pedagogės A. Matučio memorialiniame muziejuje suorganizavo kūrybinių darbų parodą, skirtą A. Matučio 90 -mečiui.

"Aš – tavo gimtinė vardu Lietuva"

Pedagogės Daiva Plonienė, Nijolė Buzienė ir Alma Kristutienė  suorganizavo respublikinį vaikų darbelių konkursą "Aš – tavo gimtinė vardu Lietuva". Sulaukėme net 390 vaikų darbelių iš visos Lietuvos. Pedagogės surengė  3 parodas: Alytaus miesto savivaldybėje, Alytaus rajono viešojoje bibliotekoje ir darželio galerijoje. Nugalėtojai bus skelbiami vėliau. Visiems pedagogams ir vaikams dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir labai gražius darbelius.

"Nupiešiu Lietuvą mažytę"

"Kiškučių", "Nykštukų" ir "Pelėdžiukų" vaikų darbelių paroda  Alytaus miesto  Jurgio Kunčino vaikų ir jaunimo biliotekoje.

"Adventinis vainikas"

Įstaigoje suorganizuota  bendruomenės narių darbų paroda "Adventinis vainkas". Parodą organizuojant aktyviai prisidėjo vaikų tėvai. Gražūsir originalūs adventiniai vainikai  papuošė darželio aplinką, sukūrė šventinę nuotaiką visiems.

Europos atliekų mažinimo  savaitė Lietuvoje

Meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė  kartu su ansamblio vaikais ir jų tėvais prisijungė prie Europos atliekų mažinimo savaitės. Pagamino muzikos instrumentus iš įvairių atliekų ir panaudojo juos organizuodama  vaikų muzikinę veiklą.

"Sagos sagutės"

Lopšelio-darželio vaikai, tėvai ir pedagogai dalyvavo organizuojant darbelių iš sagų parodą "Sagos sagutės". Paroda buvo organizuota įstaigoje, vėliau Alytaus kolegijoje (parodos organizatorės R. Petrauskienė ir A. Vaitkevičienė).

"Pavasaris žiedais išpynė Velykų šviesų taką""

Kačiukų' ir "Bitučių" grupių vaikai, tėvai ir pedagogės Alytaus rajono viešojoje bibliotekoje suorganizavo velykinių darbelių parodą.