Biudžetinė įstaiga
Vingio g. 7a, LT- 63219 Alytus
Tel. (8 315) 76 600
El.p. info@alytauspasaka.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052755

Gerosios darbo patirties sklaida

Lopšelis-darželis dalyvauja tarptautinėje vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programoje „Zipio draugai".

Pedagogė Rasa Šileikienė siekia padėti vaikams įgyti socialinių bei sunkumų įveikimo gebėjimų. Įgiję šių gebėjimų vaikai lengvai susidoros su kebliomis ir kritinėmis situacijomis ne tik ankstyvajame amžiuje, bet ir paauglystėje bei suaugę.

Dalyvavimas festivalyje

"Boružėlių" ir "Drugelių" grupės dalyvavo Labdaros ir paramos fondo "Švieskime vaikus" organizuotame "Mažųjų knygų bičiulių festivalis 2016". Paruošė vaidinimus pagal Selemono Paltanavičiaus pasakas "Bičiuliui kiškiui, po trečiuoju aviliu, Senasis sodas, Giria" (https:/youtu.be/IOM2nByAtMA)  ir "Kartą gyveno katės" (https://youtu.be/73cPANK-010).

Seminaro organizavimas

Lopšelio-darželio pedagogės Gita Valatkienė, Nijolė Buzienė, Janina Jasionienė ir Aušra Marcinkevičienė ikimokyklinio ugdymo pedagogams, logopedams ir vaikų tėvams suorganizavo seminarą "Ikimokyklinio amžiaus vaikų kalbos sutrikimų prevencija bei jų šalinimas, lavinant artikuliacijos aparatą, kvėpavimą, smulkiąją motoriką".

Seminare dalyvavo Alytaus pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė metodininkė Gerda Šlenfuktaitė ir Alytaus miesto vaikų ankstyvosios korekcijos tarnybos logoterapiautė Rima Nedzinskienė.

Konkursai:

Konkursų laimėtojų pagerbimas

Birželio 1 d. Dainavos pagrindinėje mokykloje vyko Alytaus miesto mokinių šalies ir tarptautinių meninės krypties konkursų laimėtojų, prizininkų, lauretų ir juos parengusių mokytojų pagerbimas. Darželio ugdytinės Skaistė Mocevičiūtė ir Andrėja Gurskytė, bei meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė buvo apdovanotos medaliais už Alytaus miesto vardo garsinimą.  

„Tramtatulis“

Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka" ugdytiniai Skaistė Mocevičiūtė ir Ąžuolas Zoruba sudalyvavo respublikiniame vaikų ir mokinių, lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis 2017", organizuotame Alytaus kultūros ir komunikacijos centre. Juos paruošė meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė.

"Dzūkijos žvaigždutės"

FB_IMG_1488606447303  FB_IMG_1488606365574

Kovo  3 d. darželio ugdytinės Skaistė Mocevičiūtė ir Andreja Gurskytė   dalyvavo  tarptautiniame konkurse-festivalyje  "Dzūkijos žvaigždutės 2017", Alytaus jaunimo centre. Mergaites paruošė meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė