Biudžetinė įstaiga
Vingio g. 7a, LT- 63219 Alytus
Tel. (8 315) 76 600
El.p. info@alytauspasaka.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052755

RENGINIAI

"PAGALIŲ MŪŠIS"

Meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė pasiūlė pedagogėms ir vaikams, minint tarptautinę pagalvių mūšio dieną, suorganizuoti pagalvių mūšį. Renginio metu vyravo geros vaikų   emocijos, džiugi nuotaika.  

VEIKSMO SAVAITĖ "BE PATYČIŲ'

 Priešmokyklinio ugdymo "Kiškučių" grupė  prisijungė prie pilietinės akcijos, veiksmo savaitės "Be patyčių". Vaikai kūrė eilėraštukus, palinkėjimus apie draugystę, su tėvais darė gėles ir rašė palinkėjimus.

AKCIJA "APIBĖK DARŽELĮ"

Lopšelis-darželis "Pasaka" rugsėjo 18 – 29 dienomis prisijungė prie akcijos "Apibėk darželį". Akciją organizavo auklėtojos Rasa Staniulienė ir Aldona Vaitkevičienė. Jos sukvietė į akciją visų grupių vaikus, jų tėvelius ir visus darželio darbuotojus.

OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS LOPŠELYJE-DARŽELYJE "PASAKA"

Gegužės 24 d. darželyje vyko olimpinės žaidynės. Renginį organizavo "Kačiukų" grupės auklėtojos Rasa Staniulienė ir Asta Daujotienė. Jos sukvietė visus vaikus pasportuoti ir tarpusavyje pasivaržyti. 

"PASAKAI" – 50

Alytaus lopšelis-darželis "Pasaka" 2017 m.vasario mėn. švenčia savo 50 – tą gimtadienį. Visa įstaigos bendruomenė aktyviai įsijungė į pasirengimą šventei. Renginiai vaikams darželyje vyksta jau nuo pirmadienio. Pirmadienį vaikai susitiko su pasakų personažais Lape ir Kiškiu, kurie kvietė ruoštis darželio gimtadieniui: piešti sveikinimus, gamintis kepuraites diskotekai. Kiškis ir Lapė (auklėtojos Janina Jasionienė ir Asta Daujotienė) apsilankė visose grupėse, pažaidė su vaikais, išdalino kvietimus.

Antradienį vaikai šėlo diskotekoje. Pedagogės Rasa Petrauskienė, Aldona Vaitkevičienė, Rasa Šileikienė ir Aušra Marcinkevičienė labai linksmai ir išradingai organizavo diskoteką. Čia netrūko geros nuotaikos: dainavo ir auklėtojos, ir vaikai, poškėjo konfeti, skambėjo dainos, buvo šokami įvairūs šokiai, grojama įvairiais muzikos instrumentais. Buvo ir staigmenų – pyragas su fejeverkais.

Trečiadienį pas vaikus į svečius atvyko Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas. Jie sveikino vaikus su darželio gimtadieniu, organizavo įvairius žaidimus, linksmino vaikus.

Ketvirtadienį auklėtojos ir vaikai  suvaidino paruoštą spektaklį visiems vaikams, pagal pasaką "Pagrandukas". Vaidino auklėtojos: Daiva Kasiulionienė, Nijolė Stakutienė, Renata Petkevičienė, Asta Daujotienė, Ginta Dumbliauskienė ir Virginija Mickevičienė. 

Ir pagaliau visus šventinius savaitės renginius baigėme organizuodami akciją "Pasakai – 50"

AKCIJA "PARAŠYK LIETUVOS VARDĄ KITAIP"

DSC01297  DSC01651"Drugelių" ir "Boružėlių" grupių pedagogės ir vaikai dalyvavo akcijoje "Parašyk Lietuvos vardą kitaip". Lietuvos vardą vaikai rašė ant sniego, dėliojo iš popierinių gėlių.

PILIETINĖ AKCIJA

"Drugelių" grupės vaikai ir pedagogė Daiva Plonienė organizavo pilietinę akciją "Pasveikink su Vasario 16-ąja". Vaikai apsilankė įvairiose įstaigose: Greitosios pagalbos stotyje, Radio stotyje FM99, gaisrinėje, poliklinikoje, Alytaus miesto savivaldybėje, televizijoje, SODROJE ir pasveikino darbuotojus su Lietuvos nepriklausomybės diena. 

TARPTAUTINĖS TOLERANCIJOS DIENOS MINĖJIMAS

Priešmokyklinio ugdymo "Kiškučių"  grupės vaikai ir pedagogai minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. 

EUROPOS SPORTO SAVAITĖ

DSCN2064"Pelėdžiukų" ir "Nykštukų" grupių vaikai su tėveliais sudalyvavo Europos sporto savaitės renginiuose darželyje. Lenktyniavo ir varžėsi tarpusavyje.

"VISA LIETUVA ŠOKA"

DSCN2025

2016 m. rugsėjo 16 d. Alytaus lopšelis-darželis "Pasaka" prisijungė prie pilietinės akcijos "Visa Lietuva šoka". Šiais metais prie akcijos, kuri vyko Alytaus kultūros ir komunikacijos centre,  prisijungė "Kačiukų" grupės vaikai, tėvai ir auklėtojos Rasa Staniulienė ir Aldona Vaitkevičienė.