Biudžetinė įstaiga
Vingio g. 7a, LT- 63219 Alytus
Tel. (8 315) 76 600
El.p. info@alytauspasaka.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052755

Parodos, edukaciniai renginiai

EDUKACINIAI RENGINIAI

Velykinis margutis

Lopšelio-daeželio vaikai dalyvavo edukacinėje programoje "Velykinis margutis". Programą organizavo Mažoji bendrija "Mažųjų ugdymas".

Išvyka į Punią

DSC08816  IMG_1400 "Drugelių" ir "Boružėlių" grupių pedagogės ir vaikai, skelbdami akciją "Baltajam badui – ne", išvyko į  Punios girininkiją padėti miško gyventojams . Nuvežė įvairių vaišių paukšteliams ir žvėreliams. Vaikai puikiai praleido laiką: aplankė girininkijos muziejų, pasivaikščiojo Pasakų taku, stebėjo žvėrelių pėdas, grožėjosi žiemišku mišku.

PARODOS

"Sagos sagutės"

Lopšelio-darželio vaikai, tėvai ir pedagogai dalyvavo organizuojant darbelių iš sagų parodą "Sagos sagutės".

"Pavasaris žiedais išpynė Velykų šviesų taką""

Kačiukų' ir "Bitučių" grupių vaikai, tėvai ir pedagogės Alytaus rajono viešojoje bibliotekoje suorganizavo velykinių darbelių parodą.

Bendruomenės narių rankdarbių paroda, skirta Tautinio kostiumo metams 

"Žiemos džiaugsmai" 

"Boružėlių" ir "Drugelių" vaikų darbelių paroda  Alytaus miesto  JurgioKunčino vaikų ir jaunimo biliotekoje.

 "Mes taip laukiame žiemos"    

"Boružėlių" ir "Drugelių" vaikų darbelių paroda  Alytaus miesto savivaldybėje.

"Kalėdinių eglučių parkas"

  DSCN2583  Pedagogės Daiva Plonienė ir Nijolė Buzienė dalyvavo Radijo stoties „FM99“ ir partnerių LITGRID organizuotoje  akcijoje,  kurios metu bendruomenės puošė miestą kurdamos „Kalėdinių eglučių parką“. Pedagogės padarė eglutę, kurią, iš puošnaus eglučių būrio, gyventojai išrinko pačia gražiausia. Lopšelio – darželio „Pasaka“ eglutė laimėjo gražiausios eglutės titulą!                  

 "Kai aplanko mūza…"  

    received_1235526123208646  20170109_141423 Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Nijolė Buzienė ir Daiva Plonienė sudalyvavo Alytaus kultūros ir komunikacijos centre organizuojamoje parodoje.                                 

Bendruomenės darbų paroda "Didžiausias moliūgas"

Kūrybinių darbelių paroda  Žemės dienai paminėti

"Pelėdžiukų", "Nykštukų" ir "Kiškučių" grupių vaikai, tėvai ir pedagogai Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijoje suorganizavo kūrybinių darbelių parodą iš buitinių atliekų, skirtą Žemės dienai paminėti. Paroda vadinasi  "Naujai gimęs".